Home

Autorský tisk

Autorský tisk Nákupem souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely vyřízení objednávky a oprávněných zájmů. Š110R Coupe, olej, plátno deska, 53 x 38 c Autorský tisk má takovou hodnotu, kolik je za ni ochoten kupec dat . Mám jich asi 60 a některé v barevném odstínu, ve kterém existuje jen třeba 5 kusů. Když se tyto věci prodávaly na Aukru za 300,-, tak jejich tvůrce mně napsal: Který blázen dá za to takové peníze? A ono samo někdo dal. Co se týče PF, tak je to obdobné Skladem. od 220 Kč. Detail. Autorský tisk Jonáše Ledeckého z kolekce Vivid Girls. Varianty: Layla 910 x 610 mm - existují 2 kopie Layla A4 - limitováno deseti kopiemi. 195/A4. Janie's Got a Gun. Vyprodáno

Autorský tisk Současné české výtvarné umění ceskeumeni

  1. Autorským tiskem (též tisk zkusmý) se rozumí výtisk mimo náklad. Tento výtisk je podepsán autorem a označen E.A., A.T., aut. tisk apod. Počet autorských tisků by nikdy neměl přesáhnout 5-10 % číslovaného nákladu. Jedná se o tisky, při nichž autor zkouší různé barevné tóny či stav desky
  2. Autorský tisk. Limited edition. 199/250. Autorský tisk Ladies of Liberty z dílny skotské ilustrátorky Anny Wright, kovový tmavší rám, bílá pasparta s černou hranou. Rozměr obrazu s rámem 54 x 55 cm. Tisk bez rámu 42 x 42 cm
  3. Prodám litografii Zraněný kamarád známého malíře a grafika Karla Štěcha (1908 - 1982). Rozměry 33 cm x 24 cm (celého listu 43 x 31), signováno v pravo pod tiskem K. Štěch 1942, vlevo uvedeno autorský tisk č.8. Možnost zaslání poštou nebo vyzvednout v Praze 10 - Vršovicích
  4. ovaný autorský tisk Marie Brožové - Fata Morgana. Rozměr A3 (42x29,7 cm). Podpis autorky na zadní straně. Perfektní stav. Osobní předání, pokud poštou, tak cena + poštovné
  5. pastelka na ručním papíře, 30x20cm, 2010. Zobrazit celé. Zobrazit cel

Autorský tisk » Sběratel

Autorské tisky - Ice Colour

Veronika Tucoglidisová / ZTRÁTY A NÁLEZY originální podepsaná grafika limitovaná edice Autorský digitální tisk obrazu pigmentovým inkoust AUTORSKÉ POTISKY. Tato část webu je věnována umělcům, sportovcům, architektům, malířům, fotografům a jiným nadaným lidem, kteří chtějí své myšlenky, nápady a umění přenést na textil. Zde dáváme prostor jak toto realizovat. Ceny výrobku si stanovují autoři Nikola Tylšová Bakalářská práce Autorský ruční tisk Author manual printin Autorský tisk. Limited edition. Autorský tisk Dressy Ladies z dílny skotské ilustrátorky Anny Wright, bílý rám. Rozměr obrazu s rámem 58 x 58 cm. Tisk bez rámu 30 x 40 cm

Video: autorský tisk » Sběratel

Autorský modrotisk Petry (Gupta) Valentové. Spolupráci s dílnou Strážnický modrotisk navázala výtvarnice kolem roku 2016 v rámci svého doktorského studia v Ateliéru textilu na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Zpočátku se jednalo spíše o zkoušky různých materiálů a vzorování Nikola Tylšová Bachelor's thesis Autorský ruční tisk Author manual printin Tak je označován tisk dřevořezbovými formami, který je v oblasti Džajpuru nejrozšířenějším a nejstarším způsobem ručního tisku, jemuž se věnuje nejchudší část obyvatel. Termín v sobě zahrnuje pozitivní, leptaný i negativní tisk, jehož součástí je dabu-indigo, tisk krycí rezervou dabu a barvení indigem

Obrazy, reprodukce, autorský tisk - GET INSPIRE

Dobrý stav, celkový rozměr 56 x 43cm, rozměr díla 40 x 29cm. CENA POLOŽKY 3 500 Kč. Pražské Benátky - Čertovka autorský tisk Aleša VAIC. položka číslo: 125 517. Cena položky 3 500 Kč. Na následující stránce. Vaši koupi závazně potvrdíte. NEBOJTE SE NAKUPOVAT rozmĚry rÁmu cca 43 x 33 cm, rÁm je zdobenÝ, mÍsty mÁ odĚrky. samotnÝ rÁm mÁ vyŠŠÍ cenu neŽ je vyvolÁvacÍ hodnota obrazu. autorskÝ tisk na papÍŘe. obraz je zasklenÝ. celkovÝ stav viz. foto. obraz je z roku 1967 Sněmovní tisk 1246/0 Novela z. - autorský zákon - EU. Celý sněmovní tisk (PDF, 4 MB, 508 stran) Soubory sněmovního tisku. Návrh zákona včetně důvodové zprávy ; t124600.pdf (Dokument PDF, 613 KB) t124600.docx (Dokument DOCX, 183 KB) t1246a0.pdf (Dokument PDF, 2 MB Richter, Marina (1962): Nubijec grafika, litografie, 1999, 5,0 x 3,4 cm, signováno DU Marina Richter 1999, autorský tisk (E.A.) č. 30/40, rozměr papíru 12.

Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z. s., (OSA) ve spolupráci s Bohemia JazzFestem vyhlásil již podvanácté soutěž o nejlepší jazzovou skladbu mladého autora do 35 let. Vítězkou se stala klavíristka a hudební skladatelka klasick Potisk triček - reference. 100% doporučuji! Pokud někdo hledá firmu nejen na kvalitní potisk textilu, tak bude mile překvapen z profesionálního přístupu FUEGOclothing. Zde jde opravdu ruku v ruce perfektně odvedená práce a sympatický přístup majitele firmy Filipa Ludvíka

Sněmovní tisk 402/0 Novela z. - autorský zákon. Celý sněmovní tisk (PDF, 603 KB, 6 stran) Soubory sněmovního tisku. Návrh zákona včetně důvodové zprávy ; t040200.pdf (Dokument PDF, 305 KB) t040200.docx (Dokument DOCX, 17 KB) Platné znění s vyznačením změn Autorský tisk basenži. Reprodukce k zarámování. Je na volném listu silnějšího papíru, velikost A4. Technika originálu: kresba tužkou. Zasíláme v kartonu proti pomačkání. Tweet Sdílet Google+ Pinterest . Tisk ; Ochranný nápis přes obrázek na zakoupeném zboží nebude!. Autorský tisk. Formát: 29x29cm. Perokresby, můj způsob odreagování, kreslím, má očista hlavy i duše, linoryty, u kterých mi přijde, že jenom na tričko je jich škoda, kombinace tisku a akvarelu, tisku a perokresby a tak dál a tak dál. Není to o výtvarných technikách, je to o tom, co mě zrovna baví. To vše tu najdete Autorský potisk je navržený Jitkou, autorkou Ababu. Kvalitní materiály a přesné šití zaručují, že vydržím i pro další miminka v rodině. Tisk na látce je nesmrtelný. Mám certifikát pro miminka. Hračka splňuje veškeré normy EU pro děti od 0 let Autorské právo; Zahraniční vztahy; Evroé záležitosti; Výzkum a vývoj; Církve a náboženské společnosti; Regionální a národnostní kultura; Dotace; Žádosti o dotace; Dotační okruhy; Udělování záštit; Stipendia; Státní fond kultury ČR; Státní fond kinematografie; Strukturální fondy EU; Fondy EHP-Norska.

Teplákovina digitální tisk 0,3x1,65m / vsecicka - SAShE

Autorsky tisk bazar - Bazoš

Autorský tisk na grafickým papíře Bary od Hany Münsterové, pasparta + rám. Vytvořeno systémemwww.eshop-rychle.czwww.eshop-rychle.c Pro ruční autorský tisk využíváme sítotisk A0, tisk z výšky, z hloubky, horkou ražbu, dále provádíme velkoplošnou malbu v interierech a exteriérech. V reklamě a propagaci pracujeme na grafických návrzích log, katalogů, brožur, bulletinů, výročních zpráv a dalších tiskovin včetně corporate identity autorský tisk na japonském ručním papíře. 1610 CZK. autorský tisk na japonském ručním papíře. 1530 CZK. autorský tisk na japonském ručním papíře. 1190 CZK. BOOK PAPER 1. 105 CZK. Dalších 9 položek

Autorský tisk - Praha - Sbazar

Ruční papír / Autorský tisk ( signováno vpravo dole, volný list, stav perfektní ) číslováno: 6 z 25. Rozměr: 50,5 x 40,5 cm. Aktuální cena: 1 700 K. Ciková Alena: autorský tisk - Mořské mámení Nákupem souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely vyřízení objednávky a oprávněných zájmů. Š110R Coupe, olej, plátno deska, 53 x 38 c Autorské a tiskové právo. OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním. OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním. 1110. Hana Münsterová, Afgánský chrt - autorský tisk na grafický papír. skladem. naše cena 3 790 Kč. 1109. Hana Münsterová, Pruhovaná kočka - autorský tisk na grafický papír. skladem. naše cena 3 450 Kč

Erika Manová - Obrazy od Eriky Manové, autorský tisk

Ofset - Wikipedi

Váš dotaz Softshell MANDALY na bílé MÍŠA- digitální tisk- autorský tisk. Vaše jméno, příjmení, firma: * Váš email: * Váš telefon: * Váš dotaz: * opiště kód: * Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zpracování mého dotazu Více informac. Autorský tisk. Formát: A4 Perokresby, můj způsob odreagování, kreslím, má očista hlavy i duše, linoryty, u kterých mi přijde, že jenom na tričko je jich škoda, kombinace tisku a akvarelu, tisku a perokresby a tak dál a tak dál. Není to o výtvarných technikách, je to o tom, co mě zrovna baví. To vše tu najdete Inzerát Meditativní obrazy do interieru - Autorský tisk v okrese Liberec, cena 750Kč, od kralik67 na Sbazar.cz. Popis: podepsaný a číslovaný, vytištěný na kvalitním fotografickém kartonu. K dispozici ve formátu 32 x 48 cm za uvedenou cenu ! K dispozici i jiné formáty, pošlu informace. K výběru přes 60 hotových obrazů, více než 40 se připravuje k tisku

Autorský tisk č.12 ze série Luční kvítí. — Svět Poklad

Autorský tisk na motivy folkloru.Tisk technikou sítotisku, profesionální netoxickou barvou.Každý kousek originál.... 229 Kč Detail. 09. Podčepec . Skladem (4 ks) POD09. PODČEPEC je poklop na mísu, rendlík, dortovou formu, hrnec, ošatku, Hodí se všude tam, kde potřebujete něco schovat, přikrýt, uložit, uklidit a nebo zatajit Dámské triko - krátký rukáv - autorský potisk. Oversize dámské triko s autorským potiskem. Varianta. Vzor: Myšky, Barva: camel - Skladem 2 ks (850 Kč) Skladem (2 ks) Značka: ŠimiDo. 850 Kč / ks 702,48 Kč bez DPH. Kategorie: Meadow - kolekce léto 2021 Autorský tisk v limitovaném nákladu. Tisk je vlastnoručně popsaný, označený a signovaný. Volný list na pevném, kvalitním kartonu. Sign OSC Softshell zimní - duhové spirály - autorský vzor - 10000/3000 100% polyester - rub bílý - vlastní sublimační tisk - Cena je za 10 cm. Cena je včetně DPH. Minimální odběr - 30 cm 100% polyester - s TPU zátěrem Softshell je tištěn sublimačním tiskem - rubová strana je bílá Vlivem tototo způsobi tisku dojde ke.

autorský tisk. Tričko Freedom Base UNI vel. L. autorský tisk. Tričko UNI Freedom Bordeaux XL. skladem ihned k odeslání. Tisk o OSA: www.jirihradec.cz www.jirihradec.com: OSA NOSTRA - rok 1988 - okrádání autorů vedením OSA v 80-tých letech, článek Mladého světa 30.04.1997 LN - Autorský svaz krátil honoráře (07.05.1997 OSA - ředitel OSA JUDr. Slanina píše šéfredaktorovi LN) 01.07.1997 LN.

(autorský zákon) - v článku je uvedeno několik odkazů na názory některých publicistů, kteří tento zákon odsuzují, ale ani jeden postoj opačný. V zájmu neutrality článku bych se pokusil uvést odkazy na některé zdroje uvádějící opačný postoj, třeba přímo na samotné stránky svazu www.skorka.estranky.cz - Eshop. Vítejte v internetové prodejně. Dotazy k obrazům rád poskytnu osobně nebo po telefonu. Ceny jsou orientační a lze se vždy rozumně domluvit. Obrazy, které jsou v aukcích ve Vltavínu, U národní galerie nebo v aukční síni galerie Dolmen zde v eshopu nejsou a nelze je zakoupit jinak než v aukci Název. Zátiší slonečnice akvarel_50x620_39x49_Olomouc náměstí autorský tisk_18x23cm. Popis. Aukro Shop_Atonaj&Spike z Lipas 25 Likes, 0 Comments - KOUSEK (@kousek) on Instagram: ⚫️ biobavlněné šaty s puntíky, můj vlastnoruční autorský tisk, poslední Kousek . . . #brn

Autorský tisk Erika Manová - Obraz

Černá kočka - autorský giclée tisk Autorka: Toybox Toybox Rozměry: 70 x 50 cm Vyvolávací cena: 3 000 Kč Signovaná ilustrace bude vytištěna na archívním papíře, světlostálými barvami a opatřena vkusným, kovovým rámem, který se hodí k vyznění celého motivu barevné vernis mou, autorský tisk . v 38 š 27,5 cm. Signatura: PD Josef Vaic, LD autorské razítko JV. rámováno, paspartováno, zaskleno. Doprava: osobní převzetí, Česká pošta - více o doprav.

Provozovatel Semitam s.r.o., IČ: 28823931, Mgr. Martina Kadlecová, Tel.: (+420) 602 560 255, martina.kadlecova@semitam.cz sídlo a doručovací adresa: Na Valech. Adresa Černovičky 1097/36A, 627 00 Brno Česká republika Zastávka Černovičky Autobusové linky: 31, 33, 7 Cena maloformátového (A4 a A3) tisku a kopírování zahrnuje papír 80-90g. Za příplatek Vám můžeme nabídnout tisk na barevný papír 80g, matný papír 90 - 300g nebo lesklý papír 140g a 280g. Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%. Poctivě platíme autorské poplatky a proto se nemusíte bát okopírovat si noty, pasáže z knih apod Autorské tisky Andělé. Obrazy Marie Brožové s tématem andělů na každý měsíc roku. Autorské tisky formátu A4 a A3 jsou chráněny laminací proti blednutí barev. Formáty A2, A1 a A0 jsou tištěné kvalitním plotterovým tiskem a můžete si je objednat v úpravě s matným laminem na desce. velikost ANDĚLÉ A4; velikost.

Černobílé kopírování a tisk. Tisk ze souboru 10,- Kč (12,- Kč) = otevření souboru, kontrola, nastavení parametrů tisku, případné základní úpravy. Větší zásahy v souboru jsou od 29,75 Kč (36,- Kč). Data ideálně v tiskovém formátu PDF. Černobílé kopírování a tisk - cení Transfer Transferový tisk je technologie s výbornými vlastnostmi - trvanlivý, dobře drží, je stálobarevný. Je vhodný pro potisk triček pracovních oděvů, batohů a látkových či nylonových tašek, deštníků, kšiltovek, šňůrek na krk nebo k potisku stuh a dalších textílií.. Pro transferový tisk je možné vybírat ze speciálních folií, které nabízejí široké. Specialista od roku 1993. Ať už chcete vyrobit klasické karty s Vaším logem, vlastní karty s Vašimi fotografiemi či obrázky nebo reklamní karty ve firemním designu, jsme tu pro Vás a Vaše přání. Jsme kvalitní výrobce hracích karet, stolních deskových her a papírového sortimentu. Jsme tým lidí, kteří milují vůni tisku

Ryba | Galerie Aviatik

Tiskárny Maestro. Tiskárny Maestro spol. s r.o. vznikly již v roce 1993. Původně malá rodinná tiskárna se časem rozrostla na plně soběstačný polygrafický provoz. Nabízíme kompletní tiskovou produkci včetně grafických prací, vazbu V1, V2, V4 a V8, výsek, perforaci a číslování GRAFIKA, TISK, PROPAGACE. Navrhuji a tisknu všechny propagační materiály. Od loga až po katalog, vše co Vás napadne. REKLAMNÍ POLEPY VŠECH PLOCH. Na grafické návrhy se vztahuje autorský zákon, a tak zůstávají stále majetkem autora. Bez výslovného souhlasu autora nesmí být žádné autorské práce upravovány ani. Vítejte na webu předmětu Autorské a tiskové právo Výuka tohoto předmětu se skládá ze dvou základních vzájemně propojených tématických bloků Zákon č. 121/2000 Sb. - Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon o firmě. Grafická dílna RENO spol. s r.o. je klasickou reklamní agenturou se silným technologickým zázemím, stálou klientelou a dlouholetou zkušeností z oblasti reklamy a propagace. Nabízíme standardní grafické práce a služby : vytvoření grafické značky-logotypu a logomanuálu, ale také služby od fotografie po tisk

Provozovatel na tomto webu zpracovává cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. V případě vašeho souhlasu také pro marketing Soubor aktivit plný zábavy, stříhání a lepení na téma DOKTOR.Obsahuje 7 listů A4 připravených pro tisk na domácí černobílé tiskárně.. Ideální na procvičování stříhání, uvolnění ruky, soustředění. Podporuje dětskou fantazii při hře. Obsahuje omalovánku, procvičení grafomotoriky a logického myšlení, hledání rozdílů, sudoku, proužkové puzzle, kartu. Tiskový servis (tiskové zprávy + prohlášení) 08.07.2021. Rekonstrukcí už letos prošlo přes šedesát přejezdů. Správě železnic se daří realizovat plán zrekonstruovat v průběhu letošního roku 200 železničních přejezdů. Do modernizace spojené z velké části také se zvýšením úrovně zabezpečení investuje. POTISK LÁTEK VLASTNÍM VZOREM nebo-li ZAKÁZKOVÝ TISK nabízíme hned na několika materiálech: tenký úplet - tričkovina, teplákovina v různých gramážích, vysokogramážní teplákovina. letní softshell, zimní softshell - zimní softshell elastický. šusťákovina, funkční materiály, lycra, kočárkovina - gramáž 190g nebo 204g Začátky dílny, AUTORSKÝ RUČNÍ TISK / 2009, Yvah.cz. Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním

Pantoflíček :: Pavlína Kourková

Hledání zboží: AUTORSKÝ TISK Fler

Fotograf Mario Sikora - Autorský Portrét, Classic Portrét, Párová a Svatební fotografie, Reportáž. Profesionální fotografie - Krásné vzpomínky pro každého, Vaše profesní vizitka či prezentační nástroj. Jsem zde pro Vás! Řekněte mi, co pro Vás mohu udělat AUTORSKÉ KNIHY Díla jednoho umělce, tedy autorské knihy zpracováváme podle svých vlastních představ. Kromě vlastního, ručně čerpaného papíru používáme i jiný materiál jako je kámen, kov, dřevo, textil, sklo a další. Naše soukromé rodinné knihařství má svý Vítejte v Galerii Aviatik. Galerie Aviatik je malá galerie s klidným prostředím pro přátelské posezení u šálku čaje, kávy, vína či něčeho ostřejšího. Především však u nás uvidíte díla našich přátel výtvarníků, obrazy, grafiky, šperky, keramiku i sochy

Autorský tisk - Sarept

Fotograf Jens Brüggemann. Nabízíme autorské fotografie, jako velkoformátové obrazy a fotoobrazy, fine art, Vyrábíme i fotoobrazy z Vaší vlastní fotografie. Dále také nabízíme reprodukce, on-line rámování Nielsen, velkoplošný fine-art tisk, laminace i sklo, tisk na plátn Provádíme: architektonické studie. projektovou dokumentaci pozemních a dopravních staveb. navrhování interiérů. vizualizace (včetně animací, tvorba 3d.pdf) odborné poradenství, autorský dozor. PROVÁDÍME 3D TISK (návrh i realizaci) - více v sekci 3D tisk. Náš přístup je vždy individuální, rádi hledáme nová. Služby knihoven a autorský zákon přehledně v tabulce. Často kladené otázky. Úplné znění zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon) s účinností od 15. 2. 2019 (.rtf, 2,1 MB) Půjčování audiovizuálních děl. Autorské právo.

Ukázka díla, převážně malba, kresba a volná grafika (linoryt, linorěz, dřevoryt, sítotisk...) Kvalitní látky originálních potisků. Stejné vzory na různých materiálech, vybírejte z více než 20 druhů materiálů. Nakupujte přímo od výrobce. Všechny vzory tiskneme sami, u nás v srdci Slovácka

Reklamní USB disky - USB flash disky 1-128GB za NÍZKÉ ceny, reklamní potisk USB disků od 1 Kč, ON-LINE kalkulátor potisku na reklamní USB disky. Termíny 2-3 týdny, výrazné množstevní slevy Karel IV. Pán světa - kniha s autorským tiskem. Kniha Karel IV. Pán světa s autorským tiskem dle Vašeho výběru. Knihu zasíláme s podpisem autora. Případné požadované věnování vpište do poznámky při nákupu. Autoři: Zdeněk Ležák Jonas Ledecky Matyáš Nama

Janoušková Věra | Hlava | Aukce obrazů, starožitností

Fotograf Radek Mikuláš. Nabízíme autorské fotografie, jako velkoformátové obrazy a fotoobrazy, fine art, Vyrábíme i fotoobrazy z Vaší vlastní fotografie. Dále také nabízíme reprodukce, on-line rámování Nielsen, velkoplošný fine-art tisk, laminace i sklo, tisk na plátn Hry, Kontrastní karty, Autorské ilustrace, Oblečení, Retro potis Veřejná konzultace k návrhu nařízení Evroého parlamentu a Rady o evroé správě dat (Data Governance Act) Dotazník HCCH-WIPO o praktických problémech mezinárodního práva soukromého ve sporech tykajících se práv duševního vlastnictv

Kamil Lhoták / Patent - detail aukce « Aukce « AukčníSergej Kulina | Galerie Aviatik

Úplet s potiskem. Originální design od kanadské autorky, která tvoří pod jménem Petit Faraon. Vlastní tisk, minimální odběr 0,5 metru. Velikost veverky na délku: 11 cm. Látka má certifikát Oeko Tex Standard 100, 1.třídy, je tedy vhodná pro děti do tří let Stolní autorský kalendář Město Kroměříž 2022 cmyk 4/4, tisk na křídu 150 gr., rozměry 145 x 315 mm. Dotisk loga na spodní límec dle přání zákazníka. Stolní autorský kalendář Město Kroměříž 2021 možnost dotisku loga na spodní líme tiskárna: Karel Němeček, Akční tisk: cena: 30 Kč (1,20 €) ( Nejsme plátci DPH ) do košíku: ks 2010 typ dokumentu: katalog autorský překladatel: Mimi Fronczak Rogers autor textu: Vladimír Kopecký (1931),. Agregátory podle mě dál existovat budou, vykrystalizuje jich několik, které bude používat 90 % z lidí, kteří agregátory používat chtějí. A myslím, že diskuse o tom, jak změnit autorské právo, bude čím dál tím silnější. My dnes řešíme jen elektronický obsah, ale počkejte, až se rozjedou 3D tiskárny Alena Tupá - Autorský šperk. Vítám Vás v mé malé galerii drobností pro potěšení a pro parádu. Šperky vyrábím z polodrahokamů nebo fussingového skla z vlastní dílny, které zasazuji do drátu z nerezové oceli. V kombinaci s pečlivým zpracováním jde o šperk, který výborně odolává mechanickému poškození, je.